Svářeč / svářečka (ZK 111 1.1, ZK 135 1.1 nebo jiné)

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive Czech, s.r.o. hledá kandidáta / kandidátku do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

  • seřizování, opravy a údržba výrobích linek a technologií s nimi související
  • provádění pravidelných kontrol funkčnosti a stavu opotřebení
  • podpora při vylepšování linek a výrobních procesů
  • evidence provedených kontrol a seřízení
  • vedení záznamů o stavu skladu náhradních dílů

Požadujeme:

  • vzdělání s výučním listem
  • svářečský průkaz (ZK 111 1.1 ruční obloukové svařování obalenou elektrodou nebo ZK 135 1.1 obloukové svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu - případně zkušenost se svařováním jakéhokoliv typu a ochotu dodělat si požadované kurzy svařování)
  • zodpovědnost, flexibilitu
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu: Nošovice
  • nástup ihned

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš životopis v Českém jazyce.

Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Firma: Mobis Automotive Czech s.r.o.

Kontakt: Bc. Kateřina HOPJÁKOVÁ, DiS.
Hyundai 171/2
739 51 Nošovice

Místo práce: Nošovice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé